01 / 01

18 июня 2017 Автор Прес-служба міської ради

На базі Нікопольського еколого-натуралістичного центру пройшов обласний семінар

15 червня у Нікопольському міському еколого-натуралістичному центрі було проведено обласний семінар на тему: «Формування соціального аспекту особистості засобами системного підходу до використання ефективних технологій національно-патріотичного виховання в умовах позашкільного навчального закладу».

Учасниками заходу були директори еколого-натуралістичних центрів всієї Дніпропетровської області. Привітала присутніх заступник нікопольського міського голови - Ольга Коник та подякувала педагогам, що навчають нашу молодь цінувати дари природи та своєю науковою діяльність допомагають нам дізнаватися про особливості рідного краю. У ході зустрічі гості відвідали Нікопольський краєзнавчий музей та національну пам’ятку «Могила кошового отамана Івана Сірка». 

Основні напрямки роботи Нікопольського еко-центру: екологічна освіта та виховання, виявлення талановитої молоді та розвиток їх творчих здібностей і вивчення природи Нікопольщини.

Директор Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді Юрій Педан розповів, що робота Нікопольського еко-центру відмічена Почесними грамотами Міністерства науки і освіти України, Київського Національного та Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичних центрів.

Оставить комментарий

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Реклама


Студия "ГОВОРЯЩЕГО"

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net