Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева

Загрузка...
31 марта 2017 Автор

Інформація для мешканців міста Нікополь щодо АЧС

Станом на 30.03.2017  на території міста в зв’язку з спалахом африканської чуми свиней  продовжує діяти карантин. На дорогах при в’їзді та виїзді за межі м. Нікополь продовжують функціонувати карантинні ветеринарно-поліцейські пости.

На агропродовольчих ринках міста Нікополь заборонена торгівля  живими свинями, м’ясом свиней та м’ясною продукцією з м’яса свиней. Закупівля м’яса за межами ринку в місцях стихійної торгівлі може привести до захворювання споживача  на гострі кишкові інфекції, глистні інвазії та трихінельоз.

 Відповідно до Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканської чумою свиней, затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.03.2014 № 81  після зняття карантину в м. Нікополі протягом 6 місяців  вивезення свиней та сировини, продукції від їх забою за межі міста у межах області може здійснюватися лише за погодженням з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, а за межі області - з Державною службою з безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Протягом 6 місяців після зняття карантину забороняється продаж свиней на ринках та закупівля господарствами свиней у населення.

Розведення свиней у господарствах та у особистих домогосподарствах міста дозволяється через 6 міс. з дати зняття карантину.

Управління Держпродспоживслужби в м. Нікополі

art

Оставить комментарий

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net