01 / 01

09 октября 2017 Автор

Відкрите звернення Ради Церков міста Нікополь

13 жовтня 2017 року із метою забезпечення гласності, врахування думок та інтересів місцевої громади будуть проведені громадські слухання з обговорення проекту Статуту територіальної громади міста Нікополя у новій редакції.

У зв`язку з цим Координаційна рада Церков м. Нікополя,  Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко- Католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви, Комітет зі святкування 500-річчя реформації в Україні  просять керівництво міста розглянути нашу пропозицію щодо виключення з І-го розділу статті 1 пункту 10 св. Микити, якого названо у Статуті покровителем міста.

Наші Церкви вважають, що цей пункт є порушенням статті 35 Конституції України, яка вказує, що: «Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави».
Покровителем міста, в якому живуть представники різних конфесій, не може бути святий, канонізований лише однією Церквою УПЦ Московського Патріархату. Тому, ми що нижче підпиалися, звертаємось до Нікопольської міської влади розглянути наше зауваження і задовільнити вище вказану пропозицію, яка опирається на Конституцію України, діюче законодавство і міжконфесійну злагоду.     
Зі щирою повагою до Вас:

  • Голова Координаційної ради Церков м. Нікополя – равін Олександр Пархоменко;
  • Благочинний Нікополя і району УПЦ Київського Патріархату - ієромонах Меркурій (Скороход);
  • Настоятель храму на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Нікополі (Української Греко – Католицької Церкви) – отець Іван Колосок;
  • Настоятель парафії на честь Матері Божої Салетинської та cв. Антонія Падуанського (Римсько – Католицької Церква) -  отець Збігнєв Бескур;
  • Голова оргкомітету святкування R -500 – пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня  - Віктор Хлонь

1 Комментарий

  • 10 октября 2017 написал Назар

    У меня такое впечатление, что отцы, которые подписались в конце этого послания, даже в Википедию поленились посмотреть. А там четко написано, что Святой великомученник Никита Готский почитается святым как всей Православной (а не только УПЦ МП) церковью, так и католической (а значит и УГКЦ). Похоже, что в войне против УПЦ МП все средства хороши? Ну понятно, когда адвентисты и иудеи выступают против, но когда представителей церквей выступают против своих же святых, которых они должны почитать, это уже перебор. Вам не кажется? )))

    Пожаловаться

Оставить комментарий

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Реклама


Студия "ГОВОРЯЩЕГО"

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net