01 / 01

05 апреля 2017 Автор Прес-служба міської ради

Прапори з усієї України замайоріли на алеї у Нікополі

5 квітня Нікополь долучився до Всеукраїнської акції «Велика Українська Хода». Організатор заходу Катерина Валевська – волонтер та військовий журналіст, розповідає, що ця акція покликана об’єднати українців  патріотизмом та підтримати бійців у зоні АТО.

На алеї за будівлею міської ради розвісили більше трьохсот прапорів з різних міст та гарячих точок України. Скріплені між собою, вони символізують єдність України і нагадують про силу наших воїнів і жагу до перемоги над ворогом. Поповнив цей ланцюг зі стягів різних міст і прапор з Нікополя, на якому всі бажаючі цього дня мали змогу залишити свої побажання бійцям АТО та всім українцям.

«Велика Українська Хода» почалася ще 14 вересня 2014 року з київського Майдану. Перший прапор був підписаний саме там. Вже три роки організатори мандрують Україною, приєднуючи прапори різних міст та сіл  заради миру та перемоги нашої держави.

Оставить комментарий

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Реклама


Студия "ГОВОРЯЩЕГО"

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net