01 / 01

03 июля 2017 Автор

Над центром Нікополя здійнявся перший купол УПЦ Київського патріархату

Відбулася знакова для Нікополя подія. 3 липня над новою церквою УПЦ Київського патріархату за адресою вул. Кармелюка, 4 (на площі Богуна) встановили купол.

Відзначити цю дуже символічну подію зібралися парафіяни майбутнього храму Святого Праведного Петра Калнишевського. Були тут і прості віруючі, і козаки, і родини АТО-шників.

Серед них – дружина нещодавно полеглого воїна Миколи Гайдука з дітьми. Він став одним із фундатором церкви. І як зізнався благочинний Нікопольської церкви УПЦ КП отець Меркурій, що організовує облаштування нового храму, і сьогодні Микола з неба допомагає у цій важливій справі.

Службу правив вищезгаданий отець Меркурій. Поки вона йшла, сонце привітно поблискувало на золотій бані, що стояла просто поряд з парафіянами. Потім дужі мужчини піднесли 120-кілограмовий купол вгору, а далі його підхопив кран «Міськавтодору-1», який люб’язно предоставив для благого діла Олексій Савченко. На своє місце баня стала як влита. І тепер сповіщає всіх, хто проходить повз, що тут є церква. Справжня наша.

Отець Меркурій плекає велику надію, що згодом буде змога побудувати типовий храм УПЦ КП, яких у Нікополі, на жаль, сьогодні немає жодного. Всі церкви КП функціонують у пристосованих приміщеннях. А поки що громада, яка вірить у Бога та Україну, буде гуртуватися хоч і в теж пристосованій під храм будівлі, але вже зі справжнім куполом. Офіційне відкриття (освячення) храму Святого Праведного Петра Калнишевського планується незабаром. Є прагнення правити службу на 40 днів Миколи Гайдука (наприкінці липня) вже у відчиненому храмі, - поідомив прес-секретар Нікопольського благочиння УПЦ КП Олексій Мороз.

Алёна Зинченко

Автор:

Я не скандальная, просто меня не понимают иногда :)

Оставить комментарий

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Реклама


Студия "ГОВОРЯЩЕГО"

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net