01 / 01

23 мая 2017 Автор

У Нікопольському Палаці урочистих пройшла ціла низка свят

У кожному куточку земної кулі саме наймиліше слово лунає по різному. Так, наприклад,  в Іспаніі говорять мадре, у Франції – маман,  в Литві – маміте, в Кореї – омма, а у нас на Україні – матінка, матуся. Але якою б мовою не розмовляли на континентах, найріднішою людиною в житті залишається мати, бо саме вона народжує, вигодовує, пестить  своє дитя, захищає від лиха, а потім з нетерпінням чекає онучат.

Звичайно, кожен любить неньку,  і дуже добре те, що ми маємо змогу декілька разів на рік вшановувати не тільки своїх – найдорожчих, а й чиїхось матерів, які, крокуючи кожного дня поруч з нами, залишаються непомітними у натовпі. Тож погожого травневого дня до святкової зали Палацу урочистих подій були запрошені матері-вихователі, матері-героїні, прийомні матері, матері загиблих воїнів АТО та матері інтернаціоналістів, полеглих в Афганістані.

Від імені управління з гуманітарних питань Нікопольської міської ради, жінок зі святом – Днем матері, висловлюючи подяку за любов, піклування, терпіння, щирі серця і золоті руки, привітала начальник відділу сім’ї  та молоді Тетяна Ситникова.

Чудовий музичний презент матусі отримали від Аліни Федотової, Юліани Мазай, Надії Пасунько, Галини Мажури, Олени Ганюкової, Мирослави Тітової, Олени Крижановської, Ярослави Медвєдєвої, Тетяни і Владислави Корогод, вокальної групи «Рассвет», вокальної студії "New song", вокального ансамблю «Крапельки» та  вокального ансамблю «Ассоль» зразкової студії «Лілея».


А для мешканців міста і його гостей святкування з нагоди Дня Матері та Дня Сім’ї вирувало на майданчику перед центральним входом напередодні. Просто неба глядачі насолоджувалися виступами самодіяльних артистів Нікополя: Поліни Стрепетової, Надії Пасунько, Олени Крижановської; автора-виконавця Аріни Бєляєвої; лауреата Міжнародного фестивалю «Зірковий парад 2016» у Львові – Мирослави Тітової; вокального ансамблю «Крапельки», дуету у складі Тетяни і Владислави Корогод та дуету «Пролісок»; переможців конкурсу «Співоча родина» – вокальної групи «Рассвет»; учасниць студії східного танцю «Іскандарія» Ніки Гук, Євгенії Чуб, Ірини Філон і Єлизавети Ушакової; театру танцю «Аеліта» та  шоу-театру «Лайф».

На святі, окрім концерту,  кожен обирав розвагу до вподоби – хтось повертався додому з подарунком для матусі, виготовленим під час роботи майстер-класів, хтось з безкоштовними сімейними світлинами  від сучасної фотостудії «Ptashka», дівчатка милувалися ручками після розпису хною майстринею Наталією Мороз та щічками, прикрашеними аква-гримом від Олени Панкратенкової.

Директор Палацу, помічник депутата міської ради Інна Дніпрова, привітавши присутніх  із Днем Матері та Днем Сім’ї,  побажала всім міцного здоров’я, успіхів, миру, злагоди, родинного щастя та благополуччя!

І, як би весна не насміхалася над нами негодою, шанувальники розважальної програми «Сьогодні п’ятниця» врешті-решт дочекалися улюбленого відпочинку. Минулого року п’яті дні тижня були і спортивними, і танцювальними, і вокальними, в цьому ж – танцюристи, вийшовши  першими на імпровізовану сцену,  завдали ритму веселощам та гарному настрою на все літечко. А на разі, розмовляючи рухами па,  мистецтво в маси несли: школа танців «Bronx»; вихованці студії східного танцю «Іскандарія» Ніка Гук, Юлія Добришева, Євгенія Чуб, Ірина Філон, Єлизавета Ушакова, Марія  Ляшенко;  студія бально-спортивного танцю «Грація» – Анастасія Брезгіна і Дмитро Табаков,  Валерія Табакова і Іван Яковлєв; учні СШ №5 Владислава Корогод і Даниіл Ємець, Софія Євглевська і Ярослав Журавльов; подарували всім барвисте яскраве спортивно-танцювальне шоу фіналісти ювілейних змагань з черлідингу – команда СШ № 12.  

Та під яким би гаслом не проходили мажорні п’ятниці, на них завжди присутні пісні, тому далеко за межами площі Незалежності чулися голоси Анастасії Фургало,  Надії Ковальової, Мирослави Тітової та розливалася музична композиція бандуристки  Лілії Ященко. 

Чекаємо на наступні новинки з Палацу.

Людмила Мищенко

Автор:

Как мне отучить моего мужа регулярно принимать пищу и надевать чистые рубашки? Это очень мешает моему творчеству!!! Помогите, кто чем может!!!

Оставить комментарий

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Реклама


Студия "ГОВОРЯЩЕГО"

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net