01 / 01
Материалы отфильтрованы по дате: мая 2017

Маленькій  Марії Борисенко нещодавно виповнилося три роки. Три роки життя, у якому кожен день – це боротьба. Марійка народилася передчасно, з вагою 970 грамів. Дівчинка була не здатна самостійно дихати. Немовля майже два місяці перебувало у відділенні інтенсивної терапії Дніпропетровської дитячої міської клінічної лікарні №3  з діагнозом «Синдром дихальних розладів, недоношеність 28 тижнів».

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

Дорогі друзі!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають День захисту дітей.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.  Дуже хочеться, щоб  вони  були щасливими.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

Останні концерти "Світового туру 2016-2017" Океана Ельзи пройдуть в Україні.
КРИВИЙ РІГ також у маршруті туру! Не пропустіть 11.06, стадіон "КЗРК" (ш. Жовтнева)

Опубликовано в ДОСУГ

Всю область вже облетіла звістка про зухвале вбивство у смт Червоногригорівка, що сталося 30 травня вночі. Жертвами невідомих стали двоє чоловіків. Поранено жінку. Вона у важкому стані.

Як повідомляє ТСН, серед ночі в місцеве кафе «Родина» намагалися вдертися невідомі. Власник закладу почув звук сигналізації та покликав на допомогу охоронця насосної станції. Коли чоловіки наблизилися до кафе, невідомі розстріляли їх на місці.

Опубликовано в ПРОИСШЕСТВИЯ

По словам советника председателя Днепропетровской облгосадминистрации Юрия Голика, совсем скоро начнутся работы по капитальному ремонту дороги Днепр – Никополь и Никопольскую дамбу.

"В конце прошлого года было принято решение о масштабном капитальном ремонте дорог в Днепропетровской области.

Опубликовано в ЖКХ

Правду говорят, что пьяному и море по колено. 26 мая мужчина 1984 года рождения, находясь в состоянии алкогольного опьянения, влез на опору воздушной линии. Естественно, это закончилось для никопольчанина плачевно – он получил ожоги 50% процентов тела.

Опубликовано в ПРОИСШЕСТВИЯ

Жители одного из дворов Никополя благодарят своего избранника за то, что он откликнулся на их просьбу и организовал ремонт детской площадки.

Никопольчанка Алла Маду пишет:

Опубликовано в ЖКХ

Правоохоронці затримали 26-річного мешканця Дніпра. Протягом місяця чоловік пограбував чотири жінки.

Злочинець вирішив легким та зручним способом заробити собі на життя – грабувати жінок. Злочини чинив у громадських місцях, у різні часи доби чоловік зривав з шиї прикраси та втікав, потім здавав їх до ломбарду.

Опубликовано в ПРОИСШЕСТВИЯ
Страница 1 из 10

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net