01 / 01
NIKOPOLNEWS - Материалы отфильтрованы по дате: апреля 2017

Термін реалізації міської програми охорони довкілля «Екологія 2013-2017» завершується в 2017 році.  На черговому засіданні  координаційної ради з питань екології та використання природних ресурсів в місті Нікополі  прийнято рішення про розробку виконавчими органами Нікопольської міської ради проекту міської цільової програми охорони довкілля на новий термін реалізації «Екологія 2018-2022», яка направлена на стабілізацію та поліпшення стану навколишнього природного середовища на території міста Нікополя.

Опубликовано в ПРИРОДА

З 01 травня розпочинається прийом проектів для участі у програмі бюджету участі

Вперше у місті запроваджено програму «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Нікополь на 2016-2020 роки».

Опубликовано в ЖКХ

28 квітня відбулася загальноміська толока, в якій взяли участь понад півтисячі нікопольців. Серед них представники виконавчого комітету Нікопольської міської ради, комунальних підприємств, обслуговуючих компаній, закладів освіти, установ охорони здоров’я та активні нікопольці. 

Опубликовано в ЖКХ
Пятница, 28 апреля 2017 20:37

Что у нас еще не украли?

Мы живем в мире, где все стараются жить не похоже на других себе подобных. Так появились понятия «Нью-Йорк — город контрастов», «Швейцария — страна контрастов», «Австралия — континент контрастов» и т.д. Наверное, так жить интереснее. Хотя есть в мире страны, типа Южной Кореи, где ни о каких контрастах и речи быть не может, в самых потаенных закутках одни и те же красные галстуки, одинаковая еда, одинаковые слова, одни и те же парады.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

27 квітня відбулась 19-та (позачергова) сесія Нікопольскої міської ради VII скликання. На ній були присутніми 36 депутатів з 42-х.

Заява активістів

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

У Нікополі поліція виявила у 28-річного чоловіка 15 сліп-пакетів з кристалічною речовиною - ймовірно амфетаміном на 15 000 гривень за цінами чорного ринку.

У результаті розробки оперативної інформації співробітниками  управління протидії наркозлочинності ГУНП в Дніпропетровській області та слідчим Нікопольського відділу поліції 27 квітня  в квартирі по вул. Добролюбова у м. Нікополі в ході обшуку було виявлено та вилучено 15 поліетиленових сліп-пакетів з білою порошкоподібною кристалічною речовиною, грошові кошти у сумі 2000 гривень та порожні сліп-пакети.

Опубликовано в ПРОИСШЕСТВИЯ

Правоохоронцям вдалося затримати та притягти до відповідальності двох розбійників, які скоїли розбійний напад на подружжя у їх власному домі.

Рано в ранці о 5.30 два озброєних злочинця, предметами схожими на пістолети, у балаклавах на обличчі, зайшли у домоволодіння в селі Павлопілля. Спочатку розбійники зробили три постріли у собак, а далі безперешкодно зайшли до будинку, де погрожуючи предметами схожими на пістолети стали вимагати у господарів гроші та цінні речі.

Опубликовано в ПРОИСШЕСТВИЯ

Як повідомляє прес-служба Нікопольської міської ради, у нижче перелічених аптечних закладах громадяни можуть отримати лікарські засоби від гіпертонічної хвороби, цукрового діабету, бронхіальної астми за рецептами лікарів згідно умовам урядової програми «Доступні ліки». 

Опубликовано в ОБЩЕСТВО
Страница 1 из 9

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net