01 / 01
Материалы отфильтрованы по дате: января 2017

27 січня у глядацькій залі КЗ «НКДЦ» відбулось духовне віче Української Православної Церкви Київського Патріархату. Захід був присвячений 20-річчю відродження УПЦКП, який у Нікопольському районі очолив благочинний церков отець Меркурій.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

У зв’язку з погіршенням погодних умов відкрито ще один цілодобовий пункт обігріву, який розташований за адресою: вулиця Кармелюка, 4, у першу чергу для незахищених верств населення.

У пункті кожному бажаючому буде запропоновано гарячий чай.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

Нікопольською місцевою прокуратурою з метою захисту інтересів держави в особі Нікопольської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю заявлено позов про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 15,1 га у зв’язку із систематичним грубим порушенням умов договору оренди, а саме несплатою орендної плати та повернення її Нікопольській міській раді.

Опубликовано в ЭКОНОМИКА

27 січня 2017 року відбулась 16-та сесія Нікопольської міської ради   VII скликання. На ній  були присутні 40 депутатів із 42-х.

Визначили умови оплати праці міському голові

На останній сесії депутати затвердили рішення про визначення умов оплати праці міському голові Андрію Фісаку. Через конфлікт інтересів очільник міста не брав участі у голосування, повідомивши про депутатський корпус заздалегідь.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

НІКОПОЛЬСЬКИМ  ВІДДІЛОМ ПОЛІЦІЇ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ МІСЦЕЗНАХОДЖЕНЯ ГРОМАДЯНИНА ЛІСАНОВА РУСЛАНА ГРИГОРОВИЧА, 13.05.1986 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, ЯКИЙ ОБГРУНТОВАНО ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ВЧИНЕННІ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ, ПЕРЕДБАЧЕНО ГО  Ч.3 СТ. 307  КК УКРАЇНИ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах)

Опубликовано в ПРОИСШЕСТВИЯ

Що може бути найстрашнішим від втрати життя? Нічого, бо ти вже ніколи не побачиш рідні обличчя, не почуєш весняний шепіт листочків, не відчуєш пустотливий дотик вітерцю, не скупаєшся в перших промінчиках  лагідного сонечка, не посміхнешся у відповідь на привітання. Ніколи, бо зробив крок у небуття.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

В Марганце существенно снизили нормы потребления воды для населения. Раньше лимит составлял девять кубометров на человека, а теперь люди могут использовать лишь четыре.

В Марганецкой мэрии решение пояснили следующим образом:

Опубликовано в ЖКХ

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЇ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ ДО  НІКОПОЛЬСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ  ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

МАЄМО ТАКІ ВАКАНСІЇ:

м. Нікополь, Нікопольський ВП - оперуповноважений: 3 вакансії, слідчий:6 вакансій.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО
Страница 1 из 9

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net