01 / 01
Материалы отфильтрованы по дате: августа 2016

Наразі прийом громадян здійснюється за адресою вул. Івана Богуна, 9.  Користуватись послугами центру можуть тільки малозабезпечені верстви населення, зокрема: пенсіонери; інваліди; ветерани війни; учасники АТО; діти-сироти; діти, що позбавлені батьківського піклування; біженці; жертви нацистських переслідувань; повний перелік осіб визначено статтею 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

З 1 вересня цього року по всій Україні розпочнуть надавати правові послуги більш ніж 400 бюро правової допомоги. Вони створюються у кожному районі та місті обласного значення як структурні підрозділи вже діючих місцевих центрів.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

27 серпня Нікопольські поліцейські виявили та затримали 40-річного місцевого мешканця, який намагався в ручній поклажі пронести наркотичні засоби до ІТТ. Зловмисник старанно маскував їх: замотав у туалетній папір та засипав до цигарок. Але працівники поліції при огляді речей виявили заборонені предмети.

Серед вилученого: два сліп-пакети ймовірно з амфетаміном, бумажний згорток з марихуаною, сліп-пакет імовірно з опієм.

Опубликовано в ПРОИСШЕСТВИЯ

Кто-кто, а никопольчане не могут пожаловаться на дефицит хлеба и зрелищ. Если после работы в первые три дня недели они, мысленно переваривая выходные, предпочитают домашнюю атмосферу, то уже в четверг стопы направлены на танцпол возле КСК, в субботу на «Семейный отдых», проводимый на центральной аллее за горисполкомом, а в пятницу творческий коллектив Дворца торжественных событий представляет горожанам разнообразнейшее «меню».

Опубликовано в ДОСУГ

У місті Нікополі підрядні організації наразі завершують підготовку дорожнього покриття поблизу навчальних закладів міста.  Вони обіцяють, що до 1 вересня неподалік усіх 26-ти шкіл буде нанесено нову дорожню розмітку, і діти зможуть безпечно діставатися до своїх навчальних закладів.

Опубликовано в ЖКХ

29 серпня на алеї за будівлею міської ради  пройшла  щорічна акція для першокласників «Перший раз у перший клас». Програма заходу була досить насиченою: дітей розважали герої улюблених мультфільмів і творчі колективи міста.

До юних нікопольців звернулась заступник міського голови Ольга Коник, яка зазначила, що «Перший дзвоник» - це дуже важливе свято, напередодні якого міська влада намагається подарувати кожному першокласнику Нікополя урочистий та радісний  настрій.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

Як повідомляється на офіційному сайті СБУ, співробітниками цієї організації спільно з поліцією та прокуратурою на одному з комунальних підприємств Нікополя виявлено джерело радіаційного випромінювання.

Правоохоронці встановили, що небезпечну речовину залишили комерсанти, які орендували приміщення комунальників. Спеціалісти санітарно-епідеміологічної служби після проведення відповідних вимірювань зафіксували, що радіаційний фон виявленого джерела іонізуючого випромінювання перевищував допустимі норми в декілька разів.

Опубликовано в ПРОИСШЕСТВИЯ

КП «Нікопольводоканал» повідомляє, що з 26 серпня 2016 року у місті вступають в силу нові тарифи на воду та водовідведення.

Так, відповідно до Постанов НКРЕКП №1284 та №1285 від 21.07.2016 року тарифи складають:

- централізоване водопостачання – 5,84 грн/м³

- централізоване водовідведення – 9,67 грн/м³

Опубликовано в ЖКХ

16 августа в семье никопольчан Татьяны и Виталия случилась беда. На их четырехлетнего сынишку Сашу упал металлический шкаф. Ребенок чудом выжил, но находится в крайне тяжелом состоянии.

У Саши тяжелая открытая проникающая черепно-мозговая травма; ушиб головного мозга второй-третьей ст.; множественные переломы костей свода и основание черепа, лицевого скелета; назальная и отоликворея справа; пневмоцефалия; дыхательная недостаточность третьей ст.; недостаточность кровообращения второй Б ст.; отек головного мозга, кома первой ст.

Опубликовано в ИНФОРМАЦИОННАЯ ПОМОЩЬ
Страница 1 из 11

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net