01 / 01
NIKOPOLNEWS - Материалы отфильтрованы по дате: октября 2016

Дочка перед сном:

- Мама, смотри, какой городок ЛЕГО!

Показывает рекламную картинку на стене над своей кроватью, а потом грустно:

- А у меня такого никогда не будет.

Я молчу, и тоже грустно думаю, прикидывая в уме: «Да, не будет… Ей уже почти 12.

Опубликовано в ЭКОНОМИКА

На балансі комунального підприємства «Міськавтодор-1» з’явилося три одиниці нової техніки – вантажопасажирський мікроавтобус для перевезення робітників й обладнання, комбінована дорожня машина для прибирання снігу та посипки доріг, механізований міні-трактор для покосу трави в парках та скверах міста.

За словами директора КП «Міськавтодор-1» Володимира Осадчого, за 9 місяців поточного року підприємство отримало стільки спеціалізованої техніки, скільки не отримувало за останні десятиліття.

Опубликовано в ЖКХ

Щорічно 28 жовтня ми відзначаємо День Визволення України від фашистських загарбників. Ось і на цей раз вранці останньої жовтневої п'ятниці на меморіалі «Вічна слава» відбувся урочистий мітинг. Героями свята були ветерани, яких у нас залишилось всього 23… З вуст ведучого на їх честь лунали слова привітання і теплі побажання.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

27 жовтня Благодійний фонд «Сентравіс» подарував нове медичне обладнання Нікопольському центру медико-санітарної допомоги. Серед подарованого п’ять електронних вагів для немовлят, деструктори для голок та три центрифуги.

Сучасне обладнання медичному закладу презентували головний лікар КЗ «Нікопольський центр медико-санітарної допомоги» Валентина Горяна та директор благодійного фонду «Сентравіс» Віра Невінчана.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО
Суббота, 29 октября 2016 19:49

Ірина Фаріон завітає до Нікополя

До 25-річчя ВО "Свобода" у неділю, 30 жовтня, відбудеться зустріч з відомим мовознавцем, професором кафедри української мови НУ "Львівська політехніка", Народним депутатом України VII скликання Іриною Фаріон.

Захід відбудеться о 13.00 год. у філії №1 НМКДЦ  "ОБЕРІГ" (зупинка автобусів м-н Металург; вул. Микитина, 3)

Опубликовано в ПОЛИТИКА
Пятница, 28 октября 2016 18:46

Прятно удивил ПриватБанк

Сегодня произошло то, что собственно свойственно иногда всем жителям планеты земля. Я забыл...

А забыл я карту ПриватБанка в банкомате. Снимал деньги, мне кто-то позвонил, и вылетело... Забрал деньги, пошёл в магазин, и через буквально несколько секунд звонок на мобильный. Я им - Ало? А мне, типа вы забыли карту в банкомате ПриватБанка, адрес такой то, ломитесь сломя голову и заберите её!

Опубликовано в ЭКОНОМИКА

20 октября на стене паблика «Наследие Никополь. Охота на педофилов» (порядка 350 подписчиков) появилась информация о якобы педофиле, действия которого удалось пресечь участникам этого нового для нашего города движения. Спустя три дня в паблике «Типичный Никополь» (более 50 тысяч подписчиков) появилась благодарность мамы спасенного «охотниками» ребенка. Со стороны посмотреть – просто сказка о Красной шапочке со счастливым концом. Но такой ли уж он счастливый, и, вообще, закончилась ли эта история на самом деле?

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт у 2016 році в електричних мережах Нікопольського РЕМ буде припинено подачу електроенергії з 9:00 год. до 17:00 год.

Адреси відключення за графіком:

Адреси:

31.10.2016 р.  вул. Чкалова,  10-44, 51-97; вул. Сонячна,  2-18, 1-17;

вул. Завокзальна,  1-47; вул. Горіхівська,  43; вул. Галана,  34-48, 23-29;

Опубликовано в ЖКХ
Страница 1 из 9

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net